odeslat
sales

Jak bude vypadat tvoje náplň práce?

  • Akviziční činnost za účelem získávání nových obchodních příležitostí pro obchodní tým
  • Kompletace dodaných kontaktů
  • Aktivní oslovování pomocí telefonu/emailu
  • Analytická činnost s CRM systémem
  • Asistence obchodnímu oddělení s přípravou dokumentů a komunikací s klienty
  • Účast na obchodních jednáních s klienty
  • Pravidelný reporting obchodnímu oddělení
  • Budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • Aktivní podíl na inovacích produktů a služeb

Co od tebe očekáváme?

  • Emoční stabilitu a optimistický přístup
  • Schopnost sebemotivace
  • Chuť čelit výzvám a riskovat
  • Předchozí zkušenost s voláním
  • Odolnost vůči stresu
  • Nadprůměrné komunikativní dovednosti
  • Základní technické znalosti v oblasti IT
  • Předchozí zkušenost z oblasti e-commerce či hostingového prostředí výhodou

Co ti můžeme nabídnout?

  • Kompletní zaškolení jak po technické, tak obchodní stránce
  • Plný support od zkušenějších kolegů a jistotu, že tě nikdo “nehodí do vody“
  • Dostaneš se k zajímavým projektům a technologiím
  • Dáme ti vizi tvého růstu a růstu firmy. Budeš důležitým prvkem naší firmy.
  • Zajímavé finanční ohodnocení a růst finanční odměny v závislosti na tvém růstu a přínosu týmu (i například +50% meziročně)
  • stálé občerstvení, nápoje, snídaně, ovoce, zelenina, energeťáky, pizza & donut & burger days, čas od času společné večeře v Ambiente a až budeš senior tak klidně i auto
  • Multisportka a pokud se ti nechce nikam chodit, tak máme fitko.. Žádné nesmyslné porady, dresscody a jiné korporátní „vymoženosti“, které do moderní IT firmy nepatří.
  • Zahrada s grilem přímo u datacentra.

Pokud jsi to dočetl až sem a chceš se stát členem týmu, napiš nám. Neformálně se u nás potkáme, podíváš se, jak to u nás vypadá, popovídáme si u kávy a pokud nás zaujmeš a my zaujmeme tebe, můžeš odejít s pracovní smlouvou bez průtahů 🙂

Proč se k nám přidat?

Jsme VSHosting, technologická firma s mladým „start-up duchem“, bez korporátního bullshitu, ovšem bez porodních komplikací, se kterými se startupy potýkají. Jsme finančně soběstační, existujeme již 13. Intenzivně pracujeme na nových, unikátních, cloudových platformách (např. na službě Zerops). Postavili jsme vlastní budovu s datovým centrem ServerPark, která je nejmodernějším datacentrem v ČR a chystáme další.

Co chystáme do budoucna?

DC/2 - druhé datacentrum s vlastním HW

Plánujeme zahájit výstavbu druhého datacentra, které bude mít kapacitu 25 tisíc serverů. Tím se naše kapacita rozšíří o 300 %. Datacentrum bude unikátní v tom, že bude stejnosměrně napájené a plně bezobslužné. Po vzoru Googlu a Facebooku si také vyvíjíme vlastní hardware.

Zerops - machine learning DevOps

V nejbližší době plánujeme spustit closed alpha verzi globálního projektu Zerops. Ten si klade za cíl konkurovat těžkopádným řešením jako je Amazon AWS, Google Cloud nebo Heroku a poskytnout uživateli plně automatizované DevOps a automatické škálování za pomoci machine learningu.

Expanze do Evropy & nové služby

Do roku 2020 se hodláme etablovat jako jednička na polském trhu, brzy otevřeme kanceláře přímo ve Varšavě. Zároveň neustále pracujeme na rozšiřování portfolia služeb - nedávno jsme například představili služby Platform for Kubernetes a Private Cloud .

Co o vshosting~ říkají naši zaměstnanci?

“Ve vshosting~ přicházím do styku se širokou škálou moderních technologií. Díky tomu se neustále rozvíjím. Kromě toho oceňuji lidský přístup vedení, který umožňuje práci dobře vybalancovat s osobním životem.”
Radek
Linux Admin
“S každým dalším projektem přichází o něco větší nároky na jeho architekturu a provedení a díky tomu se mi ve vshosting~ nikdy nestane, že bych se přestal rozvíjet. Mám tu nekonečně příležitostí objevovat jak funguje internet a pracovat na zajímavých projektech. Vlastně mě platí za práci na mém koníčku.”
Honza
Head of Development
“Baví mě pomáhat lidem v e-commerce dosahovat ještě lepších výsledků díky našim službám. Často jsou překvapeni, jak moc jim řešení od nás může byznysově pomoct. A když má člověk splněný plán, může se spolehnout, že peníze mu přijdou přesně podle domluvy.”
Jan
E-Commerce Server Specialist
“Máme super kolektiv: kromě práce se zasmějeme, u firemní snídaně (od našeho nejhodnějšího HR) si vyměníme tipy na kulturní akce a v létě zagrilujeme na zahradě. A hlavně: jsou tu psí parťáci, se kterými se můžeme mazlit.”
Veronika
Backoffice Specialist
play-btn

find-ico

Co je u nás nového?